Logo

X

Zanimljiva poveznica između Mihaela Žapera i Zaprešića

Mihael je zaigrao od prve minute, a već u 4. je postigao vodeći pogodak za Osijek, njegov drugi protiv Intera, piše nk-osijek.hr.

Vrlo je zanimljiva poveznica između Mihaela Žapera i Zaprešića. Naime, do ove utakmice na Gradskom stadionu mladi je osječki veznjak samo jednom nastupio u HNL-u i bilo je to upravo s Interom u gostima. U svibnju 2016. Žaper je ušao odmah na početku drugog poluvremena, odigrao je dobro u svom prvoligaškom debiju, a uspio je postići i pogodak. Sada je zaigrao od prve minute, Skenderovo je povjerenje apsolutno iskoristio, opet je bio strijelac i to vrlo lijepog pogotka za 0:1.