Logo

X

Došla je pobjeda u trenutku kada je Gorica pobijedila Hajduk, čime je Osijek napravio otklon od splitske momčadi :)

Oliveira Pereira Alves Talys prometnuo se u jednoga od junaka utakmice u jučerašnjoj velikoj pobjedi Osijeka nad Dinamom (2-1) – piše Osijeknews.hr.

Došla je pobjeda u trenutku kada je Gorica pobijedila Hajduk, čime je Osijek napravio otklon od splitske momčadi.

Piše službena stranica NK Osijek – Ušao je u Talys igru u 32. minuti, a samo četiri minute kasnije uspio je postići lijep pogodak za izjednačenje 1:1.

Brazilac je na kraju bio vrlo uzbuđen jer mu je ovo prvi pogodak u HNL-u, koji je dao dodatni poticaj Osječanima da na kraju dođu do sva tri boda.

Talys je u izjavi nakon derbija iskazao i sreću i zadovoljstvo prije svega pobjedom Bijelo-plavih, a dakako i spoznajom da je njegov doprinos ovom značajnom uspjehu bio itekako zamjetan.