Dan žena slavio se na razne načine – ručkom ili pak večerom, zabavom, čašom dobrog pića, romantičnom večeri u dvoje… Ideja kako ženama uveličati njihov dan bilo je mnogo, a jedan od njih je i – koncert!
Doduše, ovaj koncert nam i nije bio toliko blizu, ali je zaista bilo lijepo vidjeti okupljenu ekipu upravo s naše estrade. Ovaj fantastični trio je na Dan žena svojim hitovima razveselio publiku i sve obožavatelje, a posebice obožavateljice – piše OsijekNEWS.hr.
Najzgodniji na našoj estradi – napisale su obožavateljice uz fotografiju…
Jole, Zak i naš Osječanin Mario Roth. Dobre atmosfere, ako je suditi po društvenim mrežama, ni najmanje nije nedostajalo.
Arena Stožice je, sigurni smo, gorjela! 🙂
FOTO: Mario Roth Instagram
Od pastirskih pasa do mirnih rijeka, od sjetve i berbe do seoskih proslava traže se zanimljive i snažne slike koje slave život na selu. Fotografirati možete iz zemlje i iz zraka, uključite sjetvu, berbu ili žetvu, mužnju ili preradu hrane kao i sve druge aktivnosti koje opisuju ruralni prostor