Logo

X

Poraz Vrijednosnica protiv Gorice

Čak 41 koš razlike! Ajoj!

Sinoć su košarkaši Vrijednosnica Osijek u 17. kolu HT Premijer lige izgubili na gostovanju kod KK Gorice rezultatom 117-76, čak 41 koš razlike. Ajoj!

Košarkaši Vrijednosnica krenuli su na put u Goricu sa željom da ponove odličnu partiju iz prošloga kola (pobjeda protiv Zadra) i znali su da će Gorica biti težak zalogaj, ali nitko nije ni pomislio da će to na kraju biti najteži poraz ove sezone – pišu i javljaju iz kluba.

Bez ozlijeđenog Abua, Brokeri od samog početka izgledaju izgubljeno i pomalo nezaineresirano što domaći košarkaši sjajno koriste i već pomalo u prvoj četvrtini riješavaju pitanje pobjednika (32:17).

I drugu četvrtinu bolje otvaraju košarkaši Gorice i ne dopuštaju Brokerima da se vrate u utakmicu nego još i povećavaju prednost na plus 24 (55:31). U nastavku utakmice Vrijednosnice pokušavaju podići ritam i energiju ali ne uspijevaju a s druge strane košarkaši Gorice svoju šutersku večer završavaju rezultatom 117:76.

Najbolji strijelac KK Gorice večeras je bio Ivan Vučić s 24 koša, a kod gostujućih Brokera Mario Ihring s 23.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju protiv Cibone u Gradskom vrtu u ponedjeljak, 25. ožujka u 19 sati.

KK Gorica – KK Vrijednosnice Osijek 117:76 (32:17, 23:14, 34:27, 28:18)

KK Gorica: Jukić 2, Majcunić 10, Petrović 14, Prgomet 9, Mašić 6, Zrnić, Papac 14, Baković 12, Vučić 24, Mazalin 16, Kapusta 5, Mikšić 5

KK Vrijednosnice Osijek: Ihring 23, Mandić 8, Maskaljević, Boras, Perić 2, Abu, Šango 3, Darling 17, Vrkić 17