Policija je u nedjelju oko 18.24 sati dobila dojavu da je na autocesti A3 Bregan – Lipovac cisterna sletjela s ceste. Radi se o cisterni hrvatskih registarskih pločica. Nakon slijetanja i prevrtanja na bok, zapalio se tegljač, odnosno njegova kabina, piše 24sata.hr.
U ovoj nesreći ozlijeđen je vozač kojeg su prevezli u Opću bolnicu Slavonski Brod, neslužbeno doznajemo da nije životno ugrožen.
Osim policije, Hitne pomoći i ophodnje HAC-a na mjesto nesreće izašli su vatrogasci JVP Slavonski Brod s pet vatrogasnih vozila koji su ugasili tegljač.
Požega je upitao kako je moguće da i dalje, u uvjetima kada nas Vlada uvjerava da je ekonomska situacija u državi stabilizirana, zaposlenost u rastu, a nezaposlenost u padu, radne snage sve više nedostaje, a ljudi i dalje iseljavaju?