Društvena mreža Facebook priznala je još jedan propust u zaštiti privatnosti korisnika jer je lozinke milijuna korisnika držala u nezaštićenom formatu.
Lozinke su bile spremljene u običnom tekstualnom formatu i vidljive svim zaposlenicima tvrtke.
“Uočili smo to jer su naši sustavi prijave takvi da maskiraju lozinke tehnikama koje ih čine nečitljivima”, napisao je Facebook u poruci korisnicima.
U poruci se navodi da pristup lozinkama izvana nije bio moguć i da nema znakova zloupotrebe tih lozinki.
Problem je uočen u siječnju kad je provedena redovita sigurnosna kontrola u tvrki te je problem otklonjen a Facebook će obavijestiti sve koji su pogođeni tim propustom.
(Hina)
Osim što su im jela atraktivnog izgleda i bogatog okusa, autentična priprema svakako je ono što će okupiti ljude oko njihove kućice. Sve se radi pred gostom i gotovo je u nekoliko minuta. Koriste kvalitetan sir i svježu domaću tjesteninu, i to u dvije varijante